Чернівецькі волонтери відправили на передову черговий благодійний вантаж

Чернівецькі «Волонтери Батьківщини» відправили чергову благодійну допомогу бійцям у зону АТО. Як повідомляє прес-служба обласної організації партії ВО «Батьківщина», цього разу зібрану волонтерами допомогу і приготовану домашню їжу на передову в Луганському напрямку повіз священик-волонтер о. Василь Гасинець.

Для приготування страв для бійців волонтери закупили 70 кг м’яса. Приміщення для приготування, а також фінансову допомогу надало кафе «Панацея».

– Ми приготували готували плов, кров’янку, м’ясо тушене, вареники з капустою, картоплею, м’ясом, кнедлі з м’ясом, капусту тушену, – розповідає волонтерка Лідія Гаїна. – Також напекли 14 ящиків домашнього печива – це і рулети, і пиріжки, і маїна… Купили для хлопців мандаринів, апельсинів, лимонів, кави, чаю. Готуємося до наступної поїздки – її плануємо вже наступного тижня. Маємо замовлення від бійців. Розуміємо, що їжа – це дуже потрібно, але є й інші потреби. Зокрема, на ліки – адже і там бійці застуджуються, грипують, потерпають від грибка… Тож просимо доброчинців долучатися до допомоги бійцям.

Окрім великого вантажу, який волонтери везуть самі, вони ще й регулярно шлють посилки буковинським бійцям поштою. Учора посилка вагою 68 кг (їжа, цигарки, шкарпетки тощо) була відправлена в Комінтерново.

peredplata