Чернівецькі рятувальники проводять рейди з нагадуванням правил пожежної безпеки

З метою запобігання загибелі людей на пожежах у житловому секторі та зменшення негативних наслідків від них, 12 лютого 2016 року працівники Чернівецького міського відділу спільно з працівниками ПП «Регіонцентр» та представниками Чернівецького міського центру соціальної та медичної допомоги одиноким непрацездатним громадянам “Турбота” провели обхід 32 приватних житлових помешкань в м.Чернівці.
Захід проводився з метою попередження виникнення пожеж під час зимового пожежонебезпечного періоду. Мешканцям нагадали правила пожежної безпеки, яких необхідно дотримуватись в побуті, вручили пам’ятки та листівки застережливого характер. Належну увагу приділили протипожежному стану підвальних приміщень та горищ житлового фонду, де існує велика ймовірність виникнення пожеж.
Особливу увагу рятувальники приділили соціально незахищеним верствам населення, а саме: одиноким пристарілим громадянам, багатодітним та малозабезпеченим сім’ям.
Такі заходи є дуже важливими, адже завдяки цьому можна запобігти виникненню пожеж і, як наслідок, зменшити матеріальні збитки та, щонайголовніше, врятувати людське життя.

Начальник Чернівецького міського відділу
УДСНС України у Чернівецькій області
В.Колодрівський

peredplata