У Чернівцях відкриється найбільший фітнес-клуб американського формату Sport Life (програма заходів)

Найбільший фітнес-клуб американського формату Sport Life відкривається 9 квітня у Чернівцях.

У відкритті нового спортивно-оздоровчого комплексу беруть участь міський голова Олексій КАСПРУК, керуючий Чернівецького підрозділу компанії «Град-Інвест» Володимир РУСНАК, керуючий партнер групи компаній «Sport Life» Максим ЗАРЕЦЬКИЙ.

У програмі відкриття:

10.00-11.30 – Open Run – безкоштовне відкрите тренування для чернівчан, учасники якого можуть долучитися до пробігу визначними пам’ятками міста ( 5 км). Розминку під музичний супровід проведуть тренери Sport Life.

11.00- 11.30 – офіційна церемонія відкриття свята.

10.00-17.30 – Фітнес-Фест: для чернівчан працюватимуть шість спортивних зон (тренажери, настільні теніс та футбол, армреслінг, перетягування канату, баскетбольне кільце, бокс, TRX зона, дитячі естафети). Буде також зона безкоштовного кисневого коктейлю та food cour. Для чернівчан проведуть майстер-класи з єдиноборств і функціонального тренінгу, найменших гостей розважатимуть аніматори та казкові герої.

18.00- 22.00 – концертна програма : виступ груп «F.L.I.R.T» та «Друга Ріка», шоу бодібілдерів, неонові барабанщики та фаєр-шоу театру Київського Вогню, розіграш подарункових абонементів.

18.00 – пресс-тур для ЗМІ у фітнес-клубі за участю представників компаній «Sport Life» та « Град –Інвест », міського голови Олексія Каспрука
20.00 – офіційне відкриття фітнес-клубу

У клубі – три басейни, найбільший у місті тренажерний зал, фітнес-студії та банний лаунж. Тут також працюватиме перша унікальна дитяча фітнес-академія.
Аквазона зона клубу включає спортивний басейн (25 м, 6 доріжок), дитячий басейн та басейн для грудничкового плавання.

В клубі працюють тренажерний зал із силовими тренажерами і зоною вільних ваг, PREMIUM тренажерний зал, кардіотеатр. Є універсальні студії для групових програм, студія сайклу, PREMIUM студія.

Дитяча фітнес-академія пропонує розвиваючі та навчальні програми, танці, плавання, аквафітнес, дитячий фітнес.

До послуг відвідувачів клубу банний комплекс з російською лазнею, римською парною, фінською сауною, салон краси, масажні кабінети, солярій, енерджі-бар, лаундж-бар.

До участі у презентації об’єкту, його простору та функціональних зон запрошуються представники ЗМІ.

Прес-тур за участю представників компаній «Sport Life» та «Град –Інвест », міського голови Олексія Каспрука відбудеться 9 квітня о 18 .00 за адресою вул. Героїв Майдану, 71.