Роботодавці Буковини сплатили понад 258 мільйонів гривень єдиного соціального внеску

За перший квартал 2016 року платники Чернівеччини перерахували до бюджету 311,8 млн.грн. єдиного соціального внеску. Зокрема, найбільшу питому вагу в загальній сумі надходжень єдиного внеску, а це 82,8 відсотків, займає єдиний внесок нарахований роботодавцями на суми заробітної плати та винагороди за договорами ЦПХ, сума внеску склала 258,3 млн.грн. Від фізичних осіб-підприємців та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність надійшло 27,8 млн.грн., єдиний внесок нарахований на суми грошового забезпечення військовослужбовців склав 25,0 млн.грн.

Як зазначив в.о. начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області Іван Матіос зниження ставки єдиного соціального внеску до 22 відсотків зменшило навантаження на фонд оплати праці, а отже вивільнені кошти можуть бути спрямовані на підвищення заробітних плат та стимулювання працедавців до легалізації доходів найманих працівників.

Нині в Чернівецькій області перебувають на обліку 68,9 тисяч страхувальників – платників єдиного соціального внеску, з них 52,9 тисяч фізичних осіб-підприємців.

Новини Партнерів