НА КОРДОНІ ЗАТРИМАНО ЦИГАРКИ ТА ПОЗАШЛЯХОВИК З ПІДРОБЛЕНИМ VIN КОДОМ

Сьогодні близько 07:00 ранку на території Красноїльської селищної ради Сторожинецького району була припинена чергова спроба переміщення партії контрабандних сигарет. Переправити до Румунії тютюнову продукцію намагалися жителі прикордоння, які організували незаконну справу. Однак зробити це їм не вдалося. На заваді порушникам стали прикордонники, які нещодавно прибули на Буковину для посилення українсько-румунського ділянки кордону. Спільно з прикордонниками відділу «Красноїльськ» було виявлено 20 ящиків сигарет та затримано одну особу неподалік місця накопичення «курива». Затриманим виявився 30-річний місцевий мешканець, у якого під час огляду було виявлено засоби радіозв’язку. Чітких пояснень чоловік не надав та скоріш за все він здійснював передачу інформації своїм спільникам по «тютюновому бізнесу».
Ймовірного порушника доставлено до прикордонного підрозділу, подальшу долю молодика вирішуватиме суд.
Також цієї ночі в пункті пропуску «Порубне» в ході огляду позашляховика марки «Mitsubishi» англійської реєстрації та проведення його повної ідентифікації встановлено, що в місці для нанесення VIN коду шасі було здійснено стороннє втручання, а саме приварена металева пластина. Це може свідчити про спробу незаконної переправи автівки через українсько-румунський кордон.
На місце виявлення прибули співробітники Національної поліції, для проведення подальших заходів стосовно даного автомобіля та 27-річного громадянина Румунії, який керував позашляховиком.

Прес-служба Чернівецького
прикордонного загону

Новини Партнерів