Юні буковинські спортсмени вибороли перемогу на Кубку України з мотокросу

29.05.2016 р. в смт.Глибока, Чернівецької обл.. відбувся Кубок України з мотокросу. На змаганнях були представлені спортсмени в різноманітних класах класах : 50 куб.см, 65 куб.см, 85 куб.см, МХ2, Опен, Ветерани, Аматори, Квадро.

В змаганнях взяли участь 47 спортсменів з різних областей України. Представники організаторів представили на змагання власну команду юних спортсменів, які виступали в класі 50 см.куб. на легендарних мотоциклах „Карпати” та здобули місця на п’єдесталі: Гужовський Влад – 1 місце, Вітовський Рустам – 2 місце та Бочар Влад – 3 місце.

Також представники організаторів, не лише доклали значних зусиль для організації та проведення змагань в смт.Глибока, але й гідно змагалися в різних класах: Добрянський Максим – 3 місце в класі 85 куб.см., Постевка Ілля – 4 місце в класі 85 куб.см., Щербань Богдан – 5 місце в класі 85 куб.см..
В класі МХ2 два представника м.Чернівці зайняли призові місця: Андрієць Валентин – 1 місце, Купіна Максим – 2 місце.

В класі Опен місця на п’єдесталі зайняли два представники Буковини, чернівчани Міський Сергій – 2 місце та Малаєв Андрій – 3 місце.
В класі Ветерани (1 категорія) місця на п’єдесталі також вибороли буковинці: Андрій Малаєв – 1 місце та Ткачук Василь – 2 місце.
В класі Ветерани (2 категорія) – 2 місце здобув легендарний мотокросмен Буковини – Скрипніков Олег.

В класі Квадроцикли вся місця на подіумі здобули представник м.Чернівці: Подшивалов Олександр – 1 місце, Фрунзе Ігор – 2 місце, Ротар Дмитро – 3 місце..
Спортсмени висловлюють вдячність Глибоцькій РДА та селищній раді, а також народному депутату України Тімішу Георгію Івановичу.

Чекаємо Вас на Чемпіонаті України з автокросу, який відбудеться 17-18 червня, Чемпіонаті України з флет-треку та Чемпіонаті України з кантрі-кросу 25-26. червня у м.Чернівці на МСЦ „Суперкрос”, вул.Руська 226 В.