На Буковині СБУ встановила чоловіка, який «замінував» крамницю

На Буковині СБУ  встановила чоловіка,  який «замінував» крамницю Співробітники Управління Служби безпеки України в Чернівецькій області спільно з поліцією встановили особу буковинця, який «замінував» сільську крамницю.
До правоохоронців надійшло анонімне повідомлення з мобільного телефонупро замінуваннякрамниці в центрі села МагалаНовоселицького району. На місце події виїхала слідчо-оперативна група у складі співробітників спецслужби, поліції, Держслужби з надзвичайних ситуацій та вибухотехніків. Було евакуйовано18осіб. При ретельному обстеженні вказаної будівлі та прилеглої до неї території сторонніх і вибухонебезпечних предметів не виявлено.
СБ України оперативновстановила, щоповідомлення про погрозувибухуздійснив36-річнийжитель Новоселицького району, якого булозатриманопротягомкількох годин.Чоловік свої дії так і не зміг обґрунтовано пояснити.
«Жартівник» вже притягався до кримінальної відповідальності за аналогічне правопорушення у 2014 році. Тоді він «замінував» великий торгівельний центр у Чернівцях.
Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 259 (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності ) Кримінального кодексу України.Зловмиснику загрожує покаранняу виглядіпозбавленняволі на термінвіддвох до семи років.
Тривають оперативно-слідчі дії.
Управління Служби безпеки України в Чернівецькій області вкотре звертається до всіх буковинців і гостей краю з проханням утриматися від неправомірних дій, які дестабілізують ситуацію в області, та ще разнаголошує, що такі дії передбачають кримінальну відповідальність.

Прес-служба УСБУ в Чернівецькій області