В аварії загинув депутат Чернівецької облради від \”Фронт змін\”

В аварії загинув депутат Чернівецької облради від "Фронт змін"У ніч з 22 на 23 січня у Чернівцях у ДТП загинув депутат Чернівецької обласної ради від «Фронту змін» Володимир Дарчук.

Як повідомили у прес-службі облорганізації «Фронту змін», Володимир Дарчук разом з дружиною їхав власним авто марки «Хюндай» з невідомих поки причин авто врізалося в стовп. Депутат загинув на місці події, його дружина отримала важкі травми і перебуває в реанімації.
Обставини трагедії повідомимо згодом.

Володимир Дарчук працював лісничим у Чернівецькому держлісгоспі, мешкав у селі Великий Кучурів Сторожинецького району. Як розповіли у Чернівецькому держлісгоспі, Володимиру Дарчуку вчора виповнилося 30 років.

ДжерелоМолодий буковинець

Співчуття

\”З глибоким сумом ми дізналися про трагічну новину – обірвалося молоде життя нашого однопартійця, друга і колеги Володимира Володимировича Дарчука.

За роки громадсько-політичної діяльності Володимир Дарчук проявив себе як людина з принциповою громадянською позицією. Він був активним учасником та організатором багатьох заходів, які проводив «Фронт Змін», переймався життям та проблемами рідного села Великий Кучурів та відстоював права мешканців усього Сторожинецького району, чиї інтереси представляв в обласній раді.

Чернівецька обласна організація партії, депутати «Фронту Змін» в усіх місцевих радах глибоко сумують з приводу трагічної втрати.

У цю важку хвилину ми висловлюємо щире співчуття родині Володимира Володимировича. Пам\’ять про нашого колегу, товариша і друга завжди залишиться в наших серцях та житиме у добрих справах, які залишив по собі Володимир Дарчук.

Чернівецька обласна організація
Політичної Партії «Фронт Змін»

Фракція ВО «Батьківщина» в Чернівецькій обласній раді та обласна організація партії ВО «Батьківщина» глибоко сумують з приводу трагічної загибелі колеги, депутата обласної ради від «Фронту змін» Володимира Дарчука. Схиляємо голови у скорботі за молодим життям, яке обірвалося на злеті, щиро співчуваємо рідним і близьким загиблого. Нехай земля йому буде пухом.