Служба у справах дітей міської ради влаштувала благодійну акцію “Happy Day\”

Служба у справах дітей міської ради влаштувала благодійну акцію  “Happy Day"

Служба у справах дітей міської ради за підтримки Управління патрульної поліції Чернівців, кафе “Jelly”, кінотеатру “Чернівці”, ІГ “Люди для людей” та Центрального парку культури та відпочинку ім. Тараса Шевченко влаштували для 20 дітей благодійну акцію “Happy Day\”.

Протягом дня діти, які перебувають на обліку служби у справах дітей, побували в Управлінні патрульної поліції. Там вони отримали багато корисної та цікавої інформації від патрульних поліцейських, покатались на машинах та побачили роботу патрульних зсередини. Начальник УПП м. Чернівці Олег Йосипів разом з колективом влаштував для них маленький сюрприз: одразу з управління діти поїхали до кінотеатру “Чернівці”, де із задоволення переглянули мультфільм “Секрети домашніх тварин”.

На останок діткам роздали квитки на атракціони в парку ім. Тараса Шевченка, пригостили смачним морозивом та коктейлями в кафе “Jelly”. Колектив кафе влаштував для них маленьке свято з кульками та іграми. Разом з представником ІГ “Люди для людей” Оленою Кміта діти створили малюнок на пам’ять.

Про це повідомляє сайт Чернівецької міської ради.

Джерело:kolona.net/

peredplata