ПР побачила світлу сторону навіть у побитті Ландиком дівчини

ПР побачила світлу сторону навіть у побитті Ландиком дівчиниТе, що завдяки ЗМІ України дізналася про випадку з сином народного депутата Володимира Ландика Романом, свідчить про свободу преси в Україні

Таку думку в ефірі \”5 каналу\” висловив народний депутат від фракції ПР Володимир Зубанов.

Говорячи про найгостріше питання, яке поставили Президенту під час підсумкової прес-конференції, Зубанов висловив думку, що це питання про дітей політиків.

\”Це дійсно проблема, коли діти не розуміють, в якій ситуації вони знаходяться, ведуть себе незрозуміло. Це проблема і для батьків і для суспільства\”, – зазначив він.

За його словами, такого розголосу вдалося досягти тільки завдяки пресі, яка може безперешкодно виконувати свою роботу.

\”Зараз, коли вся Україна знає і Президент пообіцяв розібратися , люди сподіваються, що ось таких випадків з \”мажорами\” у нас все ж буде менше, і інші будуть побоюватися так поводитися\”, – зазначив депутат.

\”Адже це і раніше було. Просто не показували суспільству. А зараз немає цензури, і я думаю, що це складна тема і для президента була. Але він гідно відповів\”, – підсумував Зубанов.

Як повідомляли \”Коментарі\”, 4 липня депутат Луганської міськради Роман Ландик побив дівчину в одному з ресторанів міста. Цей інцидент зафіксували камери спостереження закладу.

7 липня прокуратурою Луганській області порушено кримінальну справу відносно Ландика.
Джерело

peredplata