В Чернівцях відкриється міжнародна фотовиставка «ВІЙНА ЗА МИР»

15 листопада о 15:00 у приміщенні Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М. Івасюка в рамках Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини DOCUDAYS UA за сприяння мережі громадських приймалень Української Гельсінської спілки з прав людини відбудеться відкриття Міжнародної документальної фотовиставки «ВІЙНА ЗА МИР».

Метою виставки є просвітницько-інформаційна діяльність спрямована на донесення об’єктивної інформації щодо конфлікту на сході України з точки зору міжнародного гуманітарного права та порушення прав людини Російською Федерацією. Фотовиставка виступає документальним доказом порушень Додаткового протоколу ІІ до Женевських конвенцій від 12 серпня 1949. Мова йде про основні гарантії гуманного поводження, посягання на життя, здоров\’я, фізичний і психічний стан осіб, отримання освіти дітьми та інше.

В роботах також представлена діяльність захисників незалежності України – військових окремої зведеної штурмової роти «Карпатська Січ» у складі 93 механізованої бригади Збройних сил України.

Вхід на фотовиставку вільний.

Контактні телефони для отримання детальнішої інформації: Ігор Мосін +38(098) 948 97 98, Дмитро Міцевич +38(050) 140 07 12, Ріга Марина +38(099) 016 05 14.
Адреса : м. Чернівці, вул. О.Кобилянської, 47 (ІІ поверх, читальний зал).