У Сторожинецькому районі місцеві жителі знайшли людські рештки

У Сторожинецькому районі місцеві жителі знайшли людські рештки Обставини смерті невстановленої особи з’ясовують поліцейські на Буковині
Скелетовані рештки людини знайшли місцеві жителі у Сторожинецькому районі. За попередніми висновками останки належать особі чоловічої статі.
Повідомлення про надзвичайну знахідку надійшло до поліції по обіді 19 березня. Місцеві жителі повідомили, що в паростях очерету біля ставка на околиці села Снячів Сторожинецького району знайдено людські рештки.
Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області
Виїхавши на місце події, слідчо-оперативна група виявила скелетований труп особи чоловічої статі з явно вираженими гнилісними змінами. За попередніми висновками судово-медичного експерта рештки належать особі чоловічої статі віком біля 30-ти років.
За даним фактом слідчими Сторожинецького відділу поліції проводиться досудове розслідування за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України.
На даний час проводяться першочергові слідчі розшукові дії, направлені на ідентифікацію особи загиблого, встановлення причини та обставин смерті.