В одному з спальних районів Чернівців працюватиме нова снігоприбиральна машина

В одному з спальних районів Чернівців працюватиме нова снігоприбиральна машинаНовеньку компактну снігоприбиральну машину шведського виробництва закупило за рахунок власних прибутків комунальне приватне підприємство «Санітарія», що обслуговує один зі спальних районів міста. Сьогодні це чудо техніки вперше вийшло працювати на вулиці міста. Розпочали роботу біля будинку №5 по вул. Бульвар Героїв Сталінграду.

Одна така машина в розчистці вулиць замінює одразу двох двірників, повідомив директор ПП «Санітарія» Віктор Бацановський, проте одразу ж заспокоїв, що звільняти людей не збирається – їх і без того в комунальній сфері наразі бракує. Імпортна снігоприбиральна техніка розрахована на європейські дороги, має 6 швидкостей і здатна за годину на середній швидкості розчистити 1 кілометр вулиці.

Втім, враховуючи те, що чернівецькі дороги наразі дещо відстають від європейський зразків, машиною було вирішено знімати лише верхній, товстий шар снігу, решту ж легко зможуть змести двірники. Таким чином підвищиться швидкість та ефективність праці комунальників та відчутно покращиться її якість. Ще однією перевагою новенької снігоприбиральної машини є те, що вона через свою компактність не потребує окремого приміщення, і це теж стало вагомим аргументом на користь її придбання, зауважив п.Бацановський, повідомляє сектор інформації та зв\”язків з громадськістю Чернівецької міської ради.