В Конятинській та Селятинській об’єднаних громадах ажіотаж серед кандидатів на голів громад

30 квітня відбудуться вибори сільських голів та депутатського корпусу Конятинської та Селятинської сільських об’єднаних громад (Путильський район).
Як повідомили у територіальних виборчих комісіях, на посаду Конятинського сільського голови висунуто шість кандидатів, серед яких -Конятинський, Довгопільській та Яблуницький сільські голови. Окрім них, на посаду голови зазначеної об’єднаної громади претендують двоє тимчасово непрацюючих та один приватний підприємець. П’ятеро кандидатів висунулись шляхом самовисування, одного – висунула ВО «Батьківщина».

На посаду Селятинського сільського голови претендують четверо осіб. Серед них – Селятинський, Плосківський та Шепітські сільські голови, а також одна особа тимчасово непрацююча.

Прикметно, шо всі шість сільських голів, які очолювали ради до об’єднання вирішили взяти участь у виборах голів об’єднаних громад.

Цікаво, що серед десяти кандидатів,які претендують на посади сільських голів, двоє жінок та вісім чоловіків. Про це повідомляє прес-служба Офісу реформ Чернівецького РВ АМУ.

Довідково: Конятинська та Селятинська об’єднані громади в грудні минулого року отримали позитивний висновок ОДА, в лютому – ЦВК призначила в них перші вибори. До складу Конятинської ОТГ увійшли Конятинська, Довгопільська та Яблуницька сільські ради, до складу Селятинської – Селятинська, Плосківська та Шепітська. У кожній з цих гірських громад проживає близько 5 тис. осіб.

peredplata