\”Народний Фронт\” вимагає запровадження візового режиму з Росією, – Максим Бурбак

"Народний Фронт" вимагає запровадження візового режиму з Росією, - Максим БурбакФракція \”Народний фронт\” звертається до СБУ та Державної служби спецзв’язку з проханням забезпечити безперебійну видачу біометричних паспортів, а до Уряду – виділити додаткові 200 мільйонів гривень на створення нових сервісних центрів для їх видачі.

Про це з трибуни парламенту заявив керівник фракції Максим Бурбак.

\”Сьогодні ми повинні достойно підготуватися до зустрічі безвізового режиму, який Україна остаточно набуде після рішень Ради ЄС і Європейської Ради. Станом на 7 квітня Державна міграційна служба МВС видала понад три мільйони біометричних паспортів. Щодня їх видається від 9 до 12 тисяч\”, – наголосив він.

\”Народний фронт\” звертається до СБУ і Держспецзв’язку з проханням забезпечити безперебійне функціонування електронної системи оформлення і видачі біометричних документів громадянам. Ми звертаємося до Уряду України, що треба додатково виділити понад 200 мільйонів гривень на створення нових сервісних центрів для видачі паспортів та інших документів\”, – заявив Бурбак.

Керівник фракції також наголосив на необхідності впровадження візового режиму з країною-агресором – Росією.

\”З впровадженням безвізового режиму з ЄС гостро постає питання запровадження візового режиму з Російською Федерацією як країною-агресором. \”Народний фронт\” послідовно вимагає цього важливого рішення. Стосунки з РФ повинні відбуватися в санкційному режимі. Окрім того, візовий перетин кордону з державою-агресором – це питання національної безпеки і захисту української держави\”, – заявив він.