Хаус знайшов кохання в Україні

Хаус знайшов кохання в Україні20 лютого 2012 року на американському телеканалі Fox вийшла 13 серія «Хазяїн в домі» 8 сезону популярного телесеріалу «Доктор Хаус». Поміж іншого, у цій серії у помешканні Ґреґорі Хауса з\’являється портрет Тараса Шевченка.

Згідно сюжету, Хаус одружився із українкою Домінікою Петровою, щоб допомогти їй отримати \”ґрін карту\”, а з нею і право на проживання та роботу в США, – повідомляє myReport.

Домініка походить з Кременчука. В неї є брат і три дядька – Микола, Федір і Володимир. Також у Домініки є шкільні друзі Василь та Оксана, але з Оксаною вона не спілкується, бо та цілувалась з Павлом, який подобався Домініці.

У цій серії виявляється, що Іміграційна служба США буде перевіряти шлюб Хауса та Петрової, тож вони готуються, щоб не завалити перевірку.

Зокрема, Хаус вішає вдома портрет Тараса Шевченка зі словами: \”Твоя бабця гаряченька штучка\” (\”Your grandmother\’s kind of sexy\”, – тут і далі український переклад цитується за UAteam). На що Домініка йому відповідає: \”That is Taras Shevchenko, the greatest Ukrainian poet\” (\”Це Тарас Шевченко – великий український поет\”).

\”Той, що написав \”Як тебе не любити, мій Креченчук\”?\”, – спитався Хаус в перекладі чудової команди UAteam. В оригіналі ж він питає, чи це бува не автор \”There once was a man from Kremenchuk\”. Фраза \”there once was a man\” є популярним початком англійських віршів-лімериків.

У подальшому розвитку сюжету доктор Хаус та Домініка Петрова готуються до перевірки, навіть проводять фотосесії зі \”спільного відпочинку\”. Проте перевірку завалюють, але завдяки слізним проханням Домініки подружжю дають ще один шанс й примушують до піврічного спільного життя \”день в день\”. Тож хтозна, чи не буде ще весілля на Полтавщині…

Окремо дякуємо телеканалу Fox, котрий, мабуть, одним епізодом зробив більше для популяризації України, аніж весь Кабінет міністрів у 2011 році – цю серію в день прем\’єри дивилося понад 7 мільйонів американців.

Джерело