Прокуратура області контролюватиме розслідування про виселення дитини-інваліда

Прокуратура області контролюватиме розслідування про виселення дитини-інвалідаПрокуратура взяла на контроль хід розслідування кримінального провадження з приводу незаконного зняття з реєстрації та виселення з квартири дитини-інваліда, про це інформує прес-служба прокуратури Чернівецької області.

04 травня 2017 року під час прямого ефіру передачі «Студія А-3» на ТРК «Буковина», в якій взяв участь прокурор Чернівецької області Олег Соболь, в студію зателефонував телеглядач, який поскаржився очільнику обласної прокуратури на неналежне розслідування кримінального провадження відносно порушення прав його дитини-інваліда.

Хочемо повідомити заявника та громадськість про стан досудового розслідування вказаного кримінального провадження, а також одразу наголосити, що прокуратура області в подальшому буде контролювати хід розслідування.

Отже, 12.05.15 Шевченківським відділенням поліції Чернівецького відділку поліції ГУНП в Чернівецькій області зареєстровано кримінальне провадження за ч. 1 ст. 364 КК України, за фактом незаконного зняття з реєстрації та виселення з квартири по місцю проживання 23-річної дитини-інваліда І. Совик.

За публічним зверненням батька потерпілої, яке прозвучало в телеефірі, прокурор області Олег Соболь доручив керівнику Чернівецької місцевої прокуратури витребувати та вивчити матеріали даного кримінального провадження.

Встановлено, що досудове розслідування у провадженні проводиться неналежно, у зв’язку з чим керівництвом прокуратури області прийнято рішення про депреміювання прокурора (процесуального керівника), також надано ґрунтовні вказівки слідчому поліції, який розслідує вказане кримінальне провадження, та скеровано листа на адресу керівника органу досудового розслідування СУ ГУНП в Чернівецькій області щодо притягнення слідчих до відповідальності та активізації стану розслідування з метою прийняття кінцевого рішення.