Чернівецька область: піротехніки знищили вибухонебезпечні предмети часів минулих Світових воєн

16 травня у селі Припруття Новоселицького району під час проведення земляних робіт на відкритій території місцевий мешканець виявив вибухонебезпечний предмет. Фахівці групи піротехнічних робіт, котрі прибули на місце події, встановили: знахідкою виявилася ручна граната Ф-1 часів І Світової війни.
Того ж дня у селі Мамаївці Кіцманського району під час планового обстеження території на березі річки Прут піротехніки Управління ДСНС виявили артилерійський снаряд калібру 152 мм часів ІІ Світової війни.

Всі знахідки було вилучено та знищено у встановленому порядку.

Всього з початку року на території Чернівецької області виявлено та знищено фахівцями групи піротехнічних робіт 26 застарілих боєприпасів часів минулих Світових воєн. Управління ДСНС України у Чернівецькій області застерігає буковинців: для запобігання загибелі чи травмування людей при виявленні підозрілих предметів потрібно дотримуватися правил безпеки. В жодному випадку не можна торкатися підозрілого предмету чи намагатися розібрати його. Місце знахідки необхідно обгородити підручними предметами яскравих кольорів та після цього відразу слід повідомити про знахідку за номерами 101 або 102. Пам’ятайте, що правильні дії дозволять зберегти ваше життя та здоров’я – повідомляє прес-служба Управління ДСНС України у Чернівецькій області.