Шахраям справедливе покарання – 5 років тюрми

Апеляційний суд Чернівецької області підтримав принципову позицію Чернівецької місцевої прокуратури та визнав винними 50-річного жителя Сторожинецького району та 46-річного чернівчанина у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.190 КК України (шахрайство, вчинене повторно, за попередньою змовою групою осіб).
Так, у травні 2015 року обвинувачені шахрайським шляхом заволоділи 20 000 грн. підприємця з с. Мамаївці Кіцманського району Чернівецької області, а саме вигадавши неправдиву історію про те, що їх найняли для розправи над підприємцем, але за відповідну плату ніяких протиправних дій вони не вчинятимуть.
Про це повідомляє Чернівецька місцева прокуратура.
Крім того, у червні 2015 року 46-річний зловмисник у змові з іншим засудженим обманом змусив жінку похилого віку впустити його до помешкання, після чого, застосовуючи фізичну силу заволодів 3200 грн. та золотими сережками потерпілої вартістю 4500 грн.
Шевченківський районний суд м. Чернівці визнав винним 46-річного чернівчанина у скоєнні злочину, передбаченого ч.3 ст.186 КК України (грабіж,поєднаний з проникненням у житло, поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя і здоров’я потерпілої, за попередньою змовою групою осіб), а от вини обвинуваченого та його 50-річного спільника у скоєнні злочину, передбаченого ч.2 ст.190 КК України (шахрайство, вчинене повторно, за попередньою змовою групою осіб) суд не встановив.
Однак, Чернівецька місцева прокуратура категорично не погодилась з вказаним рішенням та подала апеляційну скаргу.
Апеляційний суд Чернівецької області прийняв до уваги доводи державного обвинувача, скасував вирок Шевченківського районного суду м.Чернівці в частині виправдання, та призначивзловмисникам остаточне покарання у виді 5 років позбавлення волі 46-річному чернівчанину та 1 рік 6 місяців позбавлення волі 50-річному сторожинчанину.

peredplata