У братів Кличко помер батько

У братів Кличко помер батькоСьогодні після довгої і важкої хвороби помер Володимир Родіонович Кличко.

Володимир Родіонович виховав двох синів і трьох онуків. Він був полковником авіації і все життя присвятив військовій справі. Брав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Без важких наслідків не обійшлося – у Володимира Родіоновича виявили рак.

Довідка \”КП\”

Володимир Родіонович народився 24.04.1947, йому було 64 роки. Військовий, з обов\’язку служби він разом з родиною чимало їздив по світу. До Києва його сім\’я переїхала з Чехословаччини. Тут сини Володимира Родіоновича закінчили школу. Був військовим аташе в посольстві України в Німеччині у званні генерала. Призначення відбулося ще при президенті Леоніді Кучмі.

Батько Віталія особисто контролював успішність сина.

– Кожен день після школи я заходив у кімнату до батька і розповідав, які отримав оцінки. Якщо якась робота не виходила, мені не треба було навіть питати, чи можу я після школи піти пограти з моїми друзями. В той час, як вони шуміли перед будинком, я повинен був сидіти в кімнаті і так довго займатися, щоб наступного разу я міг бути краще, ніж усі інші – розповідав про тата Старший чемпіон.

Наполягав, щоб Володимир став військовим…

Після закінчення восьмого класу Володя відправився в медучилище – на фельдшерське відділення. Але документи у майбутнього чемпіона світу з боксу приймати відмовилися, адже юному Володі тоді ще не виповнилося 14 років. В приймальній комісії Кличко запропонували стати медбратом, але Вова відмовився. Батько наполягав, щоб Володимир став військовим (продовжив сімейну династію), а старший брат, який до того моменту вже займався боксом, запропонував прийти на тренування – спробувати себе у спорті. Так, у всьому наслідуючи Віталію, Володимир і опинився в боксерському залі.

Козацького роду

Понад триста років тому неподалік від села Вільшани оселився козак, який заснував свій хутір. Він був людиною веселою, товариською, а сусідів, як на зло, у нього не було. Щоб не нудьгувати в самоті, всіх, хто проїжджав повз хутір, козак запрошував селитися поруч, кликав до себе. За це його прозвали Кличком (з наголосом на першому складі), а хутір – Кличковим), нащадки цього козака пізніше переселилися в Вільшаної вже з прізвищем Кличко. Цей козак і був пра-пра-предком наших Володимира Родіоновича і боксерів-чемпіонів.

Кличко хотіли піти по стопам батька

У 2009 році Віталію Кличку було присвоєно звання майора запасу сухопутних військ України. У родині боксера жартували, мовляв такими темпами у своїй військовій кар\’єрі Віталій скоро наздожене свого батька Володимира Родіоновича , який носить погони генерал-майора Військово-повітряних сил України.
– Сподіваюся, що звання майора так і залишиться почесним і мені ніколи не доведеться виходити з запасу і використовувати раніше отримані військові навички, – проявив дотепність при врученні погон з однією великою зіркою Віталій Кличко. – Тим більше що, як я зміг переконатися, мене є кому захистити. Ви знаєте, що ми з братом – діти військового авіатора і вихідці з династії військовослужбовців. Ми навіть мріяли вчитися в Суворовському училищі!

Дочекався поки сини стануть абсолютними чемпіонами

Володимир Родіонович мріяв, щоб Віталій і Володимир стали абсолютними чемпіонами, і зібрали в себе всі пояси. І зовсім недавно так і сталося: після перемоги над Хеєм всі чотири пояси опинилися у братів, які привезли їх до Києва.

У братів Кличко помер батько

Володимир Родіонович – козацького роду
У братів Кличко помер батько

Був військовим аташе в посольстві України в Німеччині у званні генерала
У братів Кличко помер батько

Володимир Родіонович поруч із дружиною Надією Ульяновной і дітьми

Джерело

Новини Партнерів