За вихідні втопилося двоє буковинців

21 липня о 16:25 на спецлінію 101 надійшло повідомлення, що у селі Клішківці Хотинського району у ставку втопився 50-річний місцевий мешканець. Чоловік із другом відпочивав поблизу водойми та вирішив скупатися. Приятель не помітив, як чоловік зайшов у воду та зник. За деякий час його тіло всплило на поверхню ставка. Друг кинувся рятувати 50-річного чоловіка, витягнув його на берег, однак було вже пізно – він був уже без ознак життя. Тіло загиблого направили на судово-медичну експертизу у місто Чернівці для встановлення причини смерті.

23 липня у селі Лунка Герцаївського району у річці Прут було виявлено тіло чоловіка, віком близько 40 років. Місцеві жителі, котрі відпочивали на Пруті, помітили у воді невідоме тіло, що зачепилося об камінь посередині річки. Люди одразу викликали на місце події надзвичайників та правоохоронців. Рятувальники чергового караулу державної пожежно-рятувальної частини № 13 з міста Герца за допомогою рятувальної мотузки витягнули тіло на берег.

У подальшому його направили на судово-медичну експертизу для з’ясування остаточної причини смерті. Особа загиблого чоловіка наразі встановлюється.

Загалом з початку року на Буковині внаслідок необережного поводження на воді загинуло 14 осіб. Управління ДСНС України у Чернівецькій області застерігає: будьте обережні під час перебування на водоймах та дбайте про власну безпеку, щоб відпочинок не став трагедією – повідомляє прес-служба Управління ДСНС України у Чернівецькій області.

peredplata