За свою бізнес – діяльність буковинські спрощенці сплатили до казни понад 207 млн. грн.

Повідомляють у Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області. Загалом, впродовж січня – серпня 2017 року завдяки платникам єдиного податку місцеві скарбнички Чернівецької області поповнились понад на 70,7 млн. грн. ніж торік.

Відтак, фізичні особи – приватні підприємці, цьогоріч сплатили в бюджет на 62,6 млн. грн. більше ніж у минулому році. Також показники того року перевищили юридичні особи, які перебувають на спрощеній системі – на 3,8 млн. грн., а сільгоспвиробники – на 4,2 млн. грн..

У відомстві вкотре відзначають, спрощена система оподаткування є нескладною з точки зору ведення бухгалтерського обліку, хоча має низку обмежень, однак добре підходить для ведення малого та середнього бізнесу, що і забезпечує її популярність.

Та нагадують, для спрощення документообігу «спрощенцям» вже не видаються свідоцтва платника єдиного податку. Втім, документ, що підтверджує державну реєстрацію фізичної особи як суб’єкта підприємницької діяльності є витяг з Єдиного державного реєстру платників, який за бажанням можна безкоштовно. Для цього платник єдиного податку повинен звернутися із запитом про отримання такого витягу до фіскального органу за місцем своєї податкової адреси. До затвердження відповідних форм запиту про отримання витягу з реєстру платників єдиного податку, подається заява на отримання витягу в довільній формі, на підставі якої видається тимчасовий витяг з реєстру платників єдиного податку.

Строк надання витягу не повинен перевищувати одного робочого дня з дня надходження запиту. Такий витяг діє до внесення змін до реєстру.

Новини Партнерів