Олексій Каспрук та Ека Ткешелашвілі підписали Меморандум про співпрацю

Олексій Каспрук та Ека Ткешелашвілі підписали Меморандум про співпрацю

З метою зниження корупційної діяльності у м. Чернівцях міський голова Олексій Каспрук та очільниця Антикорупційної ініціативи Європейського Союзу в Україні Ека Ткешелашвілі підписали Меморандум про співпрацю. За словами Еки Ткешелашвілі проект важливий для Европейського Союзу, адже ми прагнемо допомогти Україні розвивати ефективні механізми у боротьбі з корупцією. Тому важливо, щоб така ініціатива виконувалася не лише на центральному рівні, а необхідно залучитися підтримкою місцевого управління. Пані Ека переконана, що такий процес централізації в Україні змінює відносини держави і громадян. Тому задля ефективного результату важливо залучитись підтримкою і діяти узгоджено.

Олексій Каспрук та Ека Ткешелашвілі підписали Меморандум про співпрацю

Кореспондент поцікавився в Еки Ткешелашвілі:

– Чи буде у Чернівцях центр, який керуватиме антикорупційний процес?

– У нас буде фірма де працюватиме група консультантів буде допомагати у шести містах України в тому числі і в Чернівцях розвивати співпрацю. В місті буде діяти група з трьох чоловік , які будуть вибрані аби бути частиною всього процесу.


– Консультанти будуть передавати інформацію про корупційні дії безпосередньо вам? Чи в них інша мета?

– Ця група буде допомагати людям і не буде частиною нашого ресурсу аби передати нам дані. План заходів, який ми розробляємо аби зменшити рівець корупції буде контролюватись саме цими людьми. Вони допомагатимуть місцевому управлінню запобігати ланці таких злочинів.