83% буковинських сімей вважають себе бідними

83% буковинських сімей вважають себе біднимиЗа підсумками вибіркового опитування членів домогосподарств, які брали участь в обстеженні умов життя домогосподарств, щодо самооцінки рівня своєї матеріальної забезпеченості 82,7% домогосподарств Чернівецької області у 2016р. відносили себе до бідних, по Україні – 74,0%. Про це інформує Головне управліня статистики Чернівецької області.

Протягом року рівень доходу не дозволяв забезпечити навіть достатнє харчування 0,9% домогосподарств області (по Україні – 4,1%), з них 85,2% (по Україні – 85,6%) повідомили, що можливість харчуватися гарячими стравами вони мали щодня, 14,8% – майже кожного дня (по Україні – 13,5%).

За останній рік випадків, коли хто-небудь з членів домогосподарств не харчувався зовсім протягом доби, та, коли через відсутність грошей не мали можливості оплачувати перебування дітей в дитсадку, не зафіксовано.
Майже половина домогосподарств (41,3%) вважала, що її матеріальний стан за останні 12 місяців погіршився (по Україні – 56,6%), більше половини (55,5%) – не сподівалися на зміну свого матеріального добробуту на наступні 12 місяців (по Україні – 45,5%).

peredplata