У Британії шукають переможця лотереї, який виграв ? 185 млн, і не прийшов за ними

У Британії шукають переможця лотереї, який виграв ? 185 млн, і не прийшов за нимиВласник щасливого лотерейного квитка, що виграв минулої середи рекордні ? 185 млн, так і не звернувся за грошима, пише газета The Telegraph.

Вся Британія шукає невідомого мультимільйонера. Гаряча лінія лотереї EuroMillions перевантажена дзвінками інших учасників розіграшу і звичайних британців, охочих дізнатися ім\’я щасливчика.

Як пише газета, організаторам лотереї відомо, що виграшний квиток був куплений на території Великобританії (у розіграші EuroMillions беруть участь Австрія, Бельгія, Франція, Люксембург, Іспанія, Швейцарія та Великобританія.)

Головний грошовий приз EuroMillions – ? 185 млн – не могли розіграти 14 разів поспіль. «Це дивно – ми раді, що весь джекпот дістався комусь із Британії», – заявив газеті представник британської Національної лотереї. «У нас є шампанське, і ми чекаємо нашого переможця», – додав він.

У разі якщо власник щасливого квитка не звернеться за отриманням виграшу протягом півроку, розіграні мільйони будуть передані на благодійність.
Oksana Hudyma
Джерело

Новини Партнерів