У 2012 році збільшаться розміри допомоги при народженні дитини

У 2012 році збільшаться розміри допомоги при народженні дитиниПроектом Державної програми економічного і соціального розвитку на 2012 рік, яка була презентована сьогодні Міністерством економічного розвитку і торгівлі, передбачено збільшення розмірів допомоги при народженні дитини, передає кореспондент УНН.

Проектом держпрограми передбачено, що для подолання несприятливої демографічної ситуації, з урахуванням зростання прожиткового мінімуму, будуть підвищені розміри допомоги при народженні дитини та ряду інших соціальних виплат.

Так, згідно з проектом програми, допомога на першу дитину буде збільшена до 26,6 тис. грн, на другу – до 53,2 тис. грн і на третю дитину – понад 106,5 тис. грн.

Крім того, передбачено, що вдвічі буде підвищений розмір державної соціальної допомоги на дітей малозабезпеченим сім\’ям.

Як повідомляв УНН, в даний момент допомога при народженні дитини надається в сумі, кратній 30 розмірам прожиткового мінімуму (близько 18 тис. грн) – на першу дитину; кратній 60 розмірам прожиткового мінімуму – на другу дитину; кратній 120 розмірам прожиткового мінімуму – на третю і кожну наступну дитину. Виплата допомоги здійснюється одноразово у десятикратному розмірі прожиткового мінімуму при народженні дитини, решта суми допомоги на першу дитину виплачується протягом наступних 24 місяців, на другу дитину – 48 місяців, на третю і кожну наступну дитину – 72 місяців рівними частинами у порядку, встановленому Кабінетом міністрів України.
УНН

peredplata