Януковичу-молодшому порадили напиватися вдома

Януковичу-молодшому порадили напиватися вдомаВідео, на якому син президента, \”регіонал\” Віктор Янукович у нетверезому стані намагається знайти свій під\’їзд, були зняті 12 липня близько восьми годин вечора.

\”Це ж син президента\”

Про це в коментарі Gazeta.ua сказала автор запису, журналістка громадського партнерства \”Новий Громадянин\” Ганна Грабарська.

\”Я не знаю, звідки вони вийшли. Мені подзвонила подруга розповіла, що пройшла мимо. Я взяла камеру і побігла. Янукович-молодший ломився у всі підряд двері. Намагався зайти всюди – в салон краси, салон елітних меблів. А його товариші питали, куди він іде. Той намагався від них відбитися, хоча це йому все ж таки не вдалося. Його все ж довели до потрібного під\’їзду\”, – зазначила вона.

Журналістка сумнівається, що Янукович і його супутники бачили, що їх знімають на камеру.

\”Я була в 10-15 метрів від них. Вони були в такому стані, що навряд чи б ідентифікували мене як людину з камерою\”, – зазначила Грабарська.

\”Я розумію, що будь-яка людина може випити і після цього погано себе почувати. Засуджувати тут особливо нічого. Але потрібно пам\’ятати, що це син президента. Навряд чи публічна особа може з\’являтися в такому стані на вулиці. Якщо б це було вдома – будь ласка. Але на вулицю в такому випадку краще не виходити. Така моя порада політикам\”, – додала вона.
Gazeta.ua

peredplata