Заява Чернівецької обласної організації ВО \”Свобода\” щодо Андрія Кандиби

15 листопада 2017 року у ЗМІ з\’явилася інформація з посиланням на прес-службу управління захисту економіки в Чернівецькій області про те, що правоохоронці викрили на хабарі одного з депутатів Чернівецької міської ради, яким нібито є свободівець Андрій Кандиба.

У зв\’язку із підозрою Андрія Кандиби в отриманні хабаря, Чернівецька обласна організація ВО \”Свобода\” вимагає від працівників правоохоронних органів об\’єктивного розслідування, а в разі підтвердження факту правопорушення ‒ забезпечення найжорсткішого покарання, відповідно до чинного законодавства.
Водночас закликаємо ЗМІ не вдаватися до передчасних і поспішних оціночних суджень, оскільки цілком імовірно, що це затримання має політичний характер. Не виключено, що під прикриттям боротьби з корупцією керівництво міста чинить розправу над політичними опонентами та дискредитує депутатський корпус міської ради.

Також наголошуємо, що \”Свобода\” ніколи не покривала й не покриватиме хабарників, бандитів чи порушників закону. У разі доведення провини Андрія Кандибу буде виключено з лав об\’єднання й позбавлено депутатського мандата. Ми переконані, що жоден порушник закону не може прикриватися партійним прапором, і \”Свобода\” першою, в разі виявлення й підтвердження інформації щодо корупційної складової в діяльності будь-якого її члена, вимагатиме для нього якнайжорсткішого покарання.

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО \”Свобода\”

Новини Партнерів