На Буковині прикордонники завадили незаконному вивезенню малолітньої дитини за межі нашої країни

На Буковині прикордонники завадили незаконному вивезенню малолітньої дитини за межі нашої країни

Сьогодні вночі, під час перевірки документів жінки, що разом із своєю тринадцяти річною дитиною прямували до сусідньої країни через пункт пропуску «Порубне», прикордонники виявили ознаки часткової підробки доручення від батька.

Під час з’ясування обставин стало відомо, що доручення, а саме печатка Генконсульства України в Мілані відрізняється від печатки яка використовується в офіційному обігу.

За даним фактом було поінформовано представників Національної поліції про ознаки можливого кримінального правопорушення ст. 358 ККУ (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів). Жінку разом із дитиною не пропущено через державний кордон.

Нагадаємо, якщо ваша дитина виїжджає за кордон без батьків, або у супроводі лише одного з них, при перетині кордону обов’язково потрібно мати відповідний нотаріально засвідчений дозвіл батьків (іншого з батьків, який не виїжджає з дитиною). Для оформлення такого документу слід звернутися до будь-якого українського нотаріуса, або ж, якщо батьки перебувають за кордоном, до консульських установ України.