Історична реконструкція Майдану у Чернівцях

Свободівці та громадські активісти 20 лютого в день пам’яті «Небесної сотні» на Центральній площі міста Чернівці проведуть історичну реконструкцію Майдану.

У пам’ять 4-ї річниці подій Революції Гідності 20 лютого з 18:00 у місті Чернівці на Центральній площі біля пам’ятника Тарасу Шевченку обласна організація ВО «Свобода», активісти профспілки «Студентська Свобода» та бійці ГО «Легіон Свободи» проводитимуть історичну реконструкцію Майдану. Про це інформує прес-служба Чернівецької обласної організації ВО \”Свобода\”.

Запрошуються «майданівці», бійці московсько-української війни та всі небайдужі до вшанування пам\’яті «Небесної сотні» та загиблих бійців, які віддали життя за Україну, члени родин, всі небайдужі громадяни.

Висловлюємо свою вдячність тим «майданівцям», які не опустили руки та без зброї боролися проти озброєних «беркутівців» режиму Януковича, а також вшановуємо Героїв, які продовжують боротьбу за Україну в московсько-українській війні.

У пам’ять про ці події на Центральній площі міста відбудеться історична реконструкція Майдану:
- спільна молитва;
- пам’ятний поетичний спомин;
- відеопоказ подій Майдану;
- фотовиставка «Майдан та московсько-українська війна очима буковинців»;
- символічне викладення лампадок «Герої не вмирають!»;
- кожен з учасників заходу зможе згадати Майданівську кухню;
- учасники реконструкції Майдану матимуть можливість до пізнього вечора обговорювати біля майданівських бочок громадсько-політичне життя, події Революції Гідності та московсько-української війни;
- представникам родин чернівецьких Героїв-майданівців Олександра Щербанюка та Василя Аксенина від ВГО «Самооборона Майдану» будуть вручені пам’ятні медалі «Учасник Євромайдану».
Герої не вмирають! Слава Україні!