У чернівецьких школах завершується карантин!

У чернівецьких школах завершується карантин!

З понеділка 26 лютого відновлюється навчальний процес у всіх чернівецьких школах. Про це повідомив сьогодні на брифінгу начальник міського управління освіти Сергій Мартинюк.

Нагадаю, що карантин у школах тривав 12 днів. Також Сергій Мартинюк зазначив, що за інформацією батьків станом на 16 лютого хворіло 20 % дітей, наразі ситуація покращилась, як повідомили батьки наразі кількість хворих становить 11,4%.

\”Немає жодного зі 43 закладів міста де захворюваність перевищує 20 %. Тому підставі призупиняти навчальний процес не має\”, – каже Сергій Мартинюк.

Під час карантину чернівецькі школярі мали змогу навчатися дистанційно. Дистанційне навчання – практикується у школах міста вже впродовж 3-х років. Вчителі в електронному вигляді виставляють навчальний матеріал на сайт школи.

Сергій Мартинюк розвіяв міф про те, що через карантин школярі вчитимуться по суботах. Також він пояснив, що підстав скорочувати весняні канікули теж немає, вчителі склали навчальну програму так, що зможуть наздогнати пропущений матеріал найближчим часом.

Новини Партнерів