Цього року чернівчани інвестували у захист України понад 16 мільйонів податку

Упродовж двох місяців цього року платники, які перебувають на обліку в Чернівецькій ОДПІ, сплатили 16150,6 тис. грн. військового збору. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 3527,6 тис. грн., або на 27,9 відс.
Сплачені кожним із нас податки – це кошти, що спрямовуються державою на фінансування найважливіших соціально-економічних питань. У випадку з військовим збором, кожен чернівчанин, який отримує легальну зарплату чи інші доходи, що підлягають оподаткуванню, фактично щомісяця інвестує в оборону, захист та незалежність країни, тобто у безпеку свого народу.
Військовий збір був введений в Україні з серпня 2014 року як додаткове джерело фінансування і підтримки армії, яка виконує завдання у зоні проведення АТО. Ставка збору становить 1,5% доходів, що підлягають оподаткуванню. Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за нарахування збору до бюджету є роботодавці, що нараховують доходи у вигляді заробітної плати на користь платника податків.
Звертаємо увагу, що лише платники єдиного податку не сплачують військовий збір, решта податкових агентів є платниками військового збору.
Інформує сректор організації роботи Чернівецької ОДПІ

peredplata