З житія міського депутата

З житія міського депутата

На шпальтах буковинських ЗМІ журналісти вже неодноразово розповідали про «Багатіїв та злидарів Чернівецької міської ради», а також «Землевласників та автолюбителів Чернівецької міської ради» (http://www.chesno.org/politician/61757/
http://www.chesno.org/en/post/273/,http://www.chesno.org/en/post/553/, http://www.chesno.org/en/post/571/ ).

На підставі відкритих даних координатори громадського руху «Чесно» в рамках кампанії «Стеж за грошима» проаналізували відкриті джерела про доходи, рухоме та нерухоме майно, грошові кошти місцевих депутатів за 2014-2017 роки. http://chernivtsy.eu/portal/deklaratsiyi-pro-majno-dohody-vytraty-i-zobov-yazannya-finansovogo-harakteru-za-2015-rik-deputativ-chernivetskoyi-miskoyi-rady; https://declarations.com.ua/declaration/vulyk_84_114; https://declarations.com.ua/declaration/nacp_e8c4a7ac-68ad-47d4-a049-420963d6ec14

До топ-найбагатших депутатів Чернівецької міської ради ввійшов Найдиш Валерій Миколайович. Якщо за даними декларації про доходи за 2014 рік він посідав 3-є місце у рейтингу багатіїв Чернівецької міськради за доходами, то за два роки він піднявся на другу сходинку.

З огляду на статки депутата-бізнесмена за 2016 рік, з декларації вбачається, що загальна вартість належного йому та його дружині майна складає понад 17,5 млн.грн.

В рейтингу топ-власників автомобілів Найдиш В.М. займав першу сходинку. В його автопарку було 7 автомобілів, серед яких автівка марки «LEXUS LX 570», три автомобіля марки «MERSEDES-BENZ».

Також слід зазначити, не все нерухоме майно, яке придбавалося за спільні сімейні кошти, Найдиш В.М. показував в своїх деклараціях про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру. Так, пан Найдиш приховав від своїх колег, містян, НАЗК та дружини трьохкімнатну квартиру в новобудові та земельну ділянку з незавершеним будівництвом будинком, оформивши їх на свого друга. Можливо, й не тільки ці об’єкти нерухомості були приховані. Це лише ті, про які випадково стало відомо. Перевіркою займатимуться детективи НАБУ та НАЗК.

Разом з тим, як тільки цей крутий «бізнесмен» дізнався про те, що його дружина Найдиш Ірина Леонідівна звернулася до суду з позовом про розлучення та стягнення аліментів на утримання двох малолітніх дітей, одразу в січні цього року Найдиш В.М. реалізував своїй знайомій за фіктивним договором новозбудований житловий будинок площею 175 кв.м з гаражем за 12 тис.дол. США (хоча виставлений був на продаж за 255 тис. дол. США). За вказаним фактом відкрито кримінальне провадження.

Можна припустити, що з метою уникнення поділу з дружиною автопарку пан Найдиш знову ж таки «про людське око» реалізував ще два автомобілі, серед яких дороговартісний «LEXUS LX 570».

Певне, для того, щоб не сплачувати аліменти на утримання двох синів, наш «ресторатор, готельєр та рибовод» (https://molbuk.ua/blogi/blog1/143643-schokasti-proty-schokastykh-a-shtany-obvysli-proty-shtaniv-strybuchykh-blog-mostipaky.html) звернувся до Державного реєстратора з заявою про припинення підприємницької діяльності, так як Шевченківський районний суд м.Чернівців видав судовий наказ про стягнення аліментів у розмірі 1\\3 з усіх доходів п. Найдиша.

Постає слушне запитання: хто ж ви, пане депутате, – багатій чи «щур»? Відповідь очевидна.
Постанови:

З житія міського депутата
З житія міського депутата
З житія міського депутата
З житія міського депутата