Минулого місяця у Чернівцях продажі нових авто зросли на 78 відсотків

У лютому у Чернівцях та області зареєстрували 41 новий автомобіль. Це найменша кількість серед регіонів, але приріст продаж відносно лютого 2017 року становив 78%.

Сума покупок у регіоні перевищила 1 мільйон доларів, якщо не враховувати вартості додаткового обладнання. Більше половини автомобілів, які зареєстрували в регіоні, входить у ціновий діапазон від 17 до 35 тисяч доларів. Ще 27% продажів – авто, які коштують дешевше 17 тисяч доларів. Середня вартість автомобіля у регіоні становила понад 29 тисяч доларів США, – повідомляє аналітичний відділ сайту з продажу автомобілів RST.ua.

Серед марок на Буковині минулого місяця найбільше користувалися попитом автомобілі Volkswagen. У регіоні витратили на 9 автомобілів цієї марки понад 250 тисяч доларів США. Також часто купували Renault і Toyota. А серед моделей бестселером став Volkswagen Golf. У регіоні купили 6 таких авто.

Минулого місяця у Чернівцях продажі нових авто зросли на 78 відсотків

Нагадаємо, у січні цього року у Чернівцях та області продали 60 нових легкових авто. Порівняно з січнем 2017 року продажі зросли на 42%.

Загалом, минулого місяця українці купили майже 6 тисяч нових легковиків. Порівняно з лютим 2017 року, коли зареєстрували понад 4,5 тисячі машин, продажі виросли на 23%. Крім цього, виросла середня ціна автомобіля з 26 до 30 тисяч доларів США.