Працівник Держаудитслужби у Чернівецькій області після придбання об’єкту нерухомого майна забув вчасно повідомити НАЗК про суттєві зміни у майновому стані

За участі прокурора Чернівецької місцевої прокуратури Шевченківський районний суд м.Чернівці розглянув протокол про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ст.172-6 ч.2 Кодексу про адміністративні правопорушення України (несвоєчасне повідомлення про суттєві зміни у майновому стані). Про це повідомляє Чернівецька місцева прокуратура.

Так, у березні 2017 року працівник Управління Західного офісу Держаудитслужби в Чернівецькій області придбав об’єкт нерухомого майна – квартиру, вартістю 464 тис.грн., що відповідно перевищує 50 прожиткових мінімумів, але повідомив Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни у майновому стані лише 08.12.2017 року.

Нагадаємо, що згідно зі ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» у разі отримання суб’єктом декларування доходу, придбання майна на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року, зазначений суб’єкт зобов’язаний у десятиденний строк з моменту отримання доходу або придбання майна письмово повідомити про суттєві зміни у майновому стані Національне агентство з питань запобігання корупції.

Зважаючи на викладене, суд визнав працівника Управління Західного офісу Держаудитслужби в Чернівецькій області винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст.172-6 ч.2 Кодексу про адміністративні правопорушення України, та застосував до нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 1700 грн.

peredplata