Буковинці за використання землі сплатили до територіальних бюджетів майже 66 млн. грн.

За три місяці 2018 року суб’єктами господарювання краю, які підпадають під дію статті 269 Податкового кодексу України, як власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі на терені регіону, сплачена плата за землю склала 66 млн. грн., що більше на 3,2 млн. грн. в порівняні з звітним періодом 2017 року. Про це інформує очільник Головного управління ДФС у Чернівецькій області Віталій Шпак.

Та продовжує, беззаперечно, вагома частка доходів у вигляді плати за землю цьогоріч належить, власникам земельних ділянок, часток (паїв) та землекористувачам з числа юридичних осіб – 77,3 відсотки або 50,9 млн. грн.. Платники плати за землю – фізичні особи з початку цього року, теж виявилися сумлінними платниками та сплатили до казни майже 15 млн. грн.

Наразі, посадовець наголошує, всі буковинські землевласники та землекористувачі до 1 липня поточного року отримають податкове повідомлення-рішення про суму нарахованого податку. Відтак, вказані суми необхідно сплатити впродовж 60 днів. Тобто, кінцевий термін сплати податку за 2017 рік землевласниками та землекористувачами – 29 серпня 2018 року.

Власникам землі та землекористувачам необхідно в законодавчо встановлені терміни сплатити земельний податок, адже порушення термінів сплати спричиняє застосування штрафних санкцій та нарахування пені – інформує прес – служба Головного управління ДФС у Чернівецькій області.