«ТІНЬОВИКАМ» РИНКУ ПРАЦІ БУКОВИНСЬКА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА ДОНАРАХУВАЛА 2,1 МЛН. ГРН. ПОДАТКІВ

Впродовж першого кварталу 2018 року спеціалісти підрозділів доходів і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Чернівецькій області за недотримання вимог чинного законодавства оштрафували роботодавців на 2,1 млн.грн. З них, 2 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та 97 тис. грн. єдиного соціального внеску, які вони зобов’язані сплатити до бюджету – розповідає заступник начальника відомства Наталія Чернівчан.

Та продовжує, фіскали перевірили 18 комерсантів щодо своєчасності, достовірності, повноти нарахування та сплати до бюджету податку на доходи фізичних осіб та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування при виплаті заробітної плати та інших доходів громадянам.

Слід відзначити, – наголошує п. Наталія, безпідставних перевірок немає, оскільки увагу фіскальної служби привертають ті суб’єкти господарювання, котрі здійснюють діяльність, що потребує додаткових трудових ресурсів, а найманих працівників немає. В основному – це сфера надання різноманітних видів послуг, що надаються підприємництвом.

В цілому, завдяки діяльній роботі фіскалів з початку 2018 року «тіньовий» ринок праці вже скоротився на 532 особи.

Також, з початку року перевірено 16 бізнесменів по виявленню доходів, які виплачуються в «конвертах». Як наслідок, донараховано податку та застосовано штрафних санкцій на суму 127,8 тис. грн.

peredplata