Медіашкола для журналістів друкованих та он-лайн ЗМІ Чернівецької області

Протягом трьох днів ви розвінчаєте міфи освітньої та медичної реформи, із перших уст дізнаєтеся, як зміняться школи та заклади охорони здоров\’я у області, а також оволодієте новими методами написання газетних матеріалів і тим, як зацікавити більше читачів до сторінок ваших видань в інтернеті.

Тож не гайте часу і реєструйтеся на Медіашколу, яка відбудеться з 18 по 20 травня у Чернівцях: https://goo.gl/forms/r28Q6wNz3RJjuUeI3. Остання дата подачі анкети – 16:00, 10 травня 2018 року.

Участь у школі безкоштовна! Вартість дороги повертаємо!

За результатами конкурсу, кожен відібраний учасник отримає підтвердження участі на електронну пошту не пізніше 11 травня.

Додаткова інформація за тел.: 067 775 73 99 (Віталій), або за електронною адресою – office@cpsa.org.ua

Підписуйтесь на оновлення facebook-сторінки Центру Ейдос!

Медіашкола відбудеться у рамках всеукраїнського проекту «Медіашкола з Децентралізації. Курс-ІІ», який проводить Центр політичних студій та аналітики «Ейдос» за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою», яка фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією

peredplata