У Чернівцях відбудеться виставка огляд комунальної техніки

Виставка-огляд комунальної техніки 4 травня працюватиме на Соборній площі. Чернівчани, гості міста матимуть змогу оглянути техніку та обладнання, придбане за кошти громади для підвищення якості надання послуг, забезпечення стабільної роботи міського господарства.

За два останні роки 10 комунальних підприємств закупили понад 150 одиниць нової техніки та обладнання на суму понад 132 мільйона гривень. Це тролейбуси, комбіновані дорожні машини, підмітально-прибиральна машина, снігоприбиральні машини, автовишки, екскаватори, грейдери, бульдозери, каналізаційно-промивочна машина, ілосос та інші спецавтомобілі, десятки одиниць спеціального обладнання.

Комунальники продемонструють техніку та обладнання чернівчанам, розкажуть як ця техніка працює, допомагає усувати аварійні ситуації, ремонтувати та утримувати дороги, забезпечує безперебійну роботу комунальних підприємств.

Виставка-огляд працюватиме 4 травня з 17.00 до 19.00. Чернівчан запрошують ознайомитися з роботою та технічним оснащенням комунальних служб міста, пересвідчитися, що кошти громади працюють на громаду.

peredplata