Борги потрібно віддавати – це аксіома!

Як свідчить практика, борги – це справжнє замкнуте коло, в яке краще ніколи не потрапляти. Але якщо підприємство потрапило до категорії боржників, то незалежно від того, як складаються обставини, борги завжди потрібно віддавати.

Завдяки проведеній роботі, в місті прослідковується чітка тенденція до зменшення податкового боргу. Так, у січні – квітні податківцями міста забезпечено абсолютне скорочення податкового боргу до зведеного бюджету на 13,6 млн. грн., до державного бюджету – 13,0 млн. грн. Станом на 1 травня податковий борг відповідно становить 100,7 млн. грн. та 71,9 млн. грн.
За цей період ДПІ у м. Чернівцях забезпечено надходжень до зведеного бюджету за рахунок погашення податкового боргу на суму 18,6 млн. грн., зокрема до держбюджету – 9,8 млн. грн.
Варто зазначити, що процес стягнення податкової заборгованості є доволі складним і трудомістким, потребує неабиякої уваги до платників. Але податківці завжди готові до діалогу з кожним платником податків, який прагне вирватися з боргових пут. Ефективними є спільні засідання постійно діючої комісії, які проводяться за участі органів місцевого самоврядування, куди запрошуються боржники. Застосовуються також інші дієві методи повернення боргів державі.
Варто пам’ятати, що ті підприємства, які мають заборгованість перед державою, перебувають на особливому контролі фахівців Державної податкової інспекції у м. Чернівцях.

Платникам єдиного податку необхідно замінити Свідоцтво старого зразка
Звертаємо увагу, що згідно підпункту „а “ пункту 5 розділу ІІ „Прикінцевих та перехідних положень” Закону від 04.11.11 №4014 Свідоцтва про сплату єдиного податку і патенти про сплату фіксованого податку видані на 2011 рік є дійсними до отримання нового Свідоцтва, передбаченого цим Законом, але не пізніше ніж до 1 червня 2012 року.
Державною податковою інспекцією у м. Чернівцях забезпечується видача Свідоцтва суб’єктам господарювання, які подали заяву щодо обрання або переходу на спрощену систему оподаткування на 2012 рік за формою, передбаченою наказом Міністерства фінансів України від 20 грудня 2011 р. за №1675.
Нагадуємо, що Свідоцтво платника єдиного податку нового зразка видається безстроково, виключно суб’єкту господарювання або уповноваженій ним особі та не може передаватися для провадження господарської діяльності іншим особам.
Довідки за телефоном 15-07.

Запрошуємо прийняти участь в опитуванні
Свою думку щодо діяльності органів державної податкової служби може висловити кожен бажаючий, прийнявши участь у соціологічному анонімному опитуванні, яке продовжує проводити Державна податкова інспекція у м. Чернівцях.
Бланк анкети можна безкоштовно отримати у відділу взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПІ у м. Чернівцях (вул. Червоноармійська, 200-А, кабінет №112).
Заповнені анкети Ви можете надіслати поштою на адресу податкової інспекції: 58013, м. Чернівці, вул. Червоноармійська, 200-А з поміткою: “Увага! Опитування” або скористатись поштовою скринькою “Лист начальнику” ДПІ у м. Чернівцях.

“Пульс податкової “ – служба, яка працює для Вас!
У випадку проявів протиправних та корупційних дій – новий сервіс від Державної податкової служби України – “ПУЛЬС податкової” – (044) 284-00-07 – Служба, яка працює для Вас!

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю
ДПІ у м. Чернівцях

peredplata