Буковинська міліція закликала не продавати пиво, алкогольні, слабоалкогольні напої та тютюнові вироби дітям

У період травня в загальноосвітніх навчальних закладах держави пройдуть святкові заходи присвячені останньому дзвонику та випускним вечорам, під час яких більшість дітей буде знаходитись без нагляду дорослих у розважальних закладах та місцях відпочинку.

У лютому 2010 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання і продажу пива та слабоалкогольних напоїв», яким внесено зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме до статті 156, якою передбачено заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв або тютюнових виробів особі, яка не досягла 18 років, повідомляє сектор зв\’язків з громадськістю УМВС України в Чернівецькій області.

Окремо інформуємо, що за порушення працівником підприємства (організації) торгівлі або громадського харчування правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами – тягне за собою накладення штрафу від тридцяти до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Міліція звертається із проханням неухильно дотримуватися чинного законодавства, не продавати пиво, алкогольні, слабоалкогольні напої та тютюнові вироби дітям. Адже кожен з нас відповідає за майбутнє покоління. Продаючи спиртне та цигарки дітям задумайтесь, що хтось може запропонувати закурити чи випити й Вашій дитині. І ніхто не може сказати, що після цього може статися…