Тимошенко зізналася, що зневажає суддю

Тимошенко зізналася, що зневажає суддюУ судовому засіданні у справі проти Юлії Тимошенко оголошено перерву до 12:05.

Суддя Родіон Кірєєв пішов до нарадчої кімнати для винесення рішення відносно двох клопотань Тимошенко.

Після того, як він виголосив клопотання екс-прем\’єра про свій відвід та надання часу для пошуку захисника, представники обвинувачення заявили, що не підтримують клопотання підсудної, оскільки \”всі відводи свого часу вже були зроблені\”.

\”А стосовно порушення права на захист, то сторона обвинувачення вважає, що підсудна зловживала цим правом на захист, постійно відмовляючись від своїх захисників\”, – сказав представник обвинувачення.

У відповідь на це Тимошенко заявила, що \”з завидною впертістю прокурори та головуючий надавали кожному з її захисників по 3 дні на вивчення матеріалів справи\”.

\”Тому я вважаю це свідомим кроком щодо позбавлення мене права на захист\”, – сказала вона.

При цьому, коли Кірєєв вчергове попросив її встати для виголошення реплік, Тимошенко сказала: \”Я розумію, що вам необхідно, щоб я встала перед цією мафією, може ви хочете, щоб я одразу на коліна встала, але цього не буде\”.

Суддя наголосив, що висловлювання Тимошенко свідчать про зневагу до суду.

\”Так, я зневажаю вас, це правда\”, – сказала екс-прем\’єр.

Коли Кірєєв заявив, що діє від імені України як представник її судової системи, і тому її висловлювання ображають саму державу, Тимошенко заявила:

\”Я думаю, що вам треба заборонити законом вимовляти слово \”Україна\”, так само як і словосполучення \”Іменем України\”. Ви судите не іменем України, а судите іменем мафії і іменем авторитарного режиму\”.
Джерело Українська правда

peredplata