Чиновницю з ОДА притягнуто до відповідальності за махінації з путівкою

Співробітники СБУ в Чернівецькій області викрили порушення антикорупційного законодавства та склали адміністративний протокол стосовно державного службовця – керівника одного з відділів ОДА, за фактом правопорушення, передбаченого ч.1 ст.6 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції».

Встановлено, що у 2011 році, використовуючи службове становище всупереч інтересам служби, діючи умисно і з корисливих мотивів, чиновниця порушила чинний порядок виділення і оформлення путівок та власноручно підробила документи, в т.ч. резолюції і підписи відповідальних осіб, щодо оплати санаторної путівки для себе. В результаті протиправних дій вона незаконно одержала неправомірну вигоду у вигляді компенсації частини вартості путівки на санаторно-курортне лікування за рахунок коштів фонду соціального страхування у сумі 3 450 гривень.

Шевченківський районний суд, розглянувши матеріали справи, постановив накласти на чиновницю адміністративне стягнення відповідно до ч. 2 ст. 172-2 (порушення обмежень щодо використання службового становища) Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» у вигляді штрафу в розмірі 2 550 грн. з конфіскацією незаконно одержаної матеріальної вигоди.

Постанова суду набрала законної сили, повідомляє прес-служба УСБУ в Чернівецькій області.