Буковинських водіїв повідомляють про збільшення штрафів за порушення правил проїзду залізничних переїздів

Відтепер порушення особою, яка керує транспортним засобом, правил руху через залізничний переїзд, крім порушення, передбаченого частиною другою цієї статті, тягне за собою накладення штрафу від двадцяти до двадцяти п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 340 до 425 грн.).

Збільшуються штрафи для водіїв за в’їзд на залізничний переїзд у випадках, коли рух через переїзд заборонено (з 20-25 до 50-70 неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян (850-1190 гривень) з вилученням транспортного засобу.

Крім того, за це правопорушення водія можуть позбавити права керування транспортним засобом на термін від 6 місяців до 1 року з вилученням транспортного засобу.

За аналогічне правопорушення водій, який здійснює послуги з перевезення пасажирів або небезпечних вантажів, може бути позбавлений права керування транспортом на термін від 1 року до 3 років.

Разом з тим документ встановлює, що перевезення пасажирів автобусами в нічний час, за винятком тих, які здійснюються на маршрутах загального користування в режимі регулярних перевезень, тягне за собою накладення на водіїв штрафу від 50 до 80 неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян (850-1360 гривень).

До перевезень пасажирів автобусами в нічний час (з 22:00 до 6:00) допускаються автобуси, обладнані тахографами реєстрації режимів праці та відпочинку водіїв.

В підрозділах обласної автоінспекції організовано вивчення особовим складом змін до адміністративного законодавства для застосування їх на практиці.

Про це повідомляє прес-служба УДАІ УМВС України в Чернівецькій області.