У Чернівцях визначать кращого екскурсовода

З метою популяризації туристичного потенціалу міста Чернівців та утвердження його позитивного туристично-екскурсійного іміджу, підвищення фахового рівня працівників сфери туризму виконавчий комітет Чернівецької міської ради сьогодні на своєму засіданні вирішив протягом липня – вересня 2012 року провести конкурс на кращого екскурсовода.

Організаційне забезпечення щодо підготовки та проведення цього конкурсу покладене на департамент економіки міської ради, а до складу конкурсної комісії, що визначатиме переможців, увійшло 16 осіб. Серед них – працівники профільних департаментів міської ради, науковці, співробітники музейних та архівних установ, представники туристичного бізнесу, громадські активісти. Очолює конкурсну комісію заступник Чернівецького міського голови Петро Ротар.

Участь у Конкурсі можуть брати екскурсоводи туристичних фірм, члени громадських об’єднань, краєзнавці та екскурсоводи міста, що мають дозвіл на право здійснення туристичного супроводу і провадять свою діяльність на території міста Чернівців. Змагання проводитимуться в 3 тури. Перший з них ґрунтуватиметься на вивченні наданих конкурсантами текстів екскурсії, другий передбачає безпосереднє проведення пішохідної оглядової екскурсії по історичному центру міста Чернівців, і третій – визначення та урочисту церемонію нагородження переможців Конкурсу. Найкращі за результатами цих професійних змагань екскурсоводи Чернівців отримають дипломи та грошові винагороди за рахунок коштів міського бюджету в розмірі 1000, 600 та 400 гривень відповідно за перше, друге та третє місце.

Повідомляє сектор інформації та зв’язків з громадськістю Чернівецької міської ради.

Новини Партнерів