Чернівецька команда «Майданс» вперше показалась на публіці

Сьогодні на Центральну площу міста вийшло більше 200 хлопців та дівчат, які стрибали, вигукували гасла та ритмічно рухались під музику. Так проходив флешмоб від чернівецьких танцюристів, які готуються до цьогорічного шоу «Майданс».

Після декількох тренувань команда, так би мовити, вийшла «в люди», щоб спробувати свої сили в умах наближених до конкурсних. І попередні оцінки цьогорічної команди досить позитивні.

«Не дивлячись на те, що в цьому році майже всі нові учасники, з перших тренувань стало відчутно, що є командний дух, – розповідає Іван Величко, адміністратор та додатковий хореограф чернівецької команди «Майданс». Ми збираємось порадувати наших вболівальників молодіжною постановкою в стилі хіп-хопу. Майстерність наша команда гарантує, але без підтримки буде важко здолати міста-мільйонники. Головне, щоб чернівчани прийняли участь у голосуванні, не були байдужими та вболівали за нас, тоді обов’язково ми повернемось з перемогою »

Отже цього року у наших «майдансівців» настрій ще більш бойовий, тобто танцювальний і вони націлені тільки на перемогу. А допомагати в цьому нашим хлопцям та дівчатам, як і торік, будуть Тоня та Денис Христюки.

Довідка

Чернівецькі танцюристи вдруге візьмуть участь у танцювальному шоу “Майданс”. Перший ефір хореографічного шоу відбудеться 18 серпня на головній площі столиці. Суперниками нашої команди будуть Львів’яни та Івано-Франківці. Нагадаємо, що минулого року Чернівці програли у півфіналі Харкову.

Про це повідомляє сектор інформації та зв’язків з громадськістю ЧМР.

peredplata