З початку року до оплачуваних громадських робіт залучено майже 6 тисяч безробітних буковинців

Упродовж січня – липня 2012 року міськими та районними центрами зайнятості укладено 1200 угод з підприємствами, організаціями та установами області для організації та проведення оплачуваних громадських робіт для безробітних, і до цього виду працевлаштування залучено майже 6000 безробітних, інформує обласний центр зайнятості. Питома вага безробітних, залучених до оплачуваних громадських робіт, становить 27,7% від загальної чисельності осіб, які скористалися послугами служби зайнятості. Також до громадських робіт було залучено 21 особу з обмеженими фізичними можливостями.

З початку поточного року обласною службою зайнятості на оплачувані громадські роботи з благоустрою територій населених пунктів Буковини використано 5711,67 тис. гривень та залучено 3674 особи – це 83,2% із загальної кількості безробітних, що брали участь в оплачуваних громадських роботах.

Важливий напрям організації громадських робіт в області – будівельні та ремонтні роботи на об’єктах соціальної сфери. Як результат тісної співпраці з органами влади – проведення поточного ремонту та реконструкції 140 об’єктів соціально-культурного призначення, на яких працював 741 безробітний та було використано 1944,4 тис. гривень з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття і 963,63 тис. гривень коштів місцевих бюджетів.

Оплачувані громадські роботи організовуються також і на промислових підприємствах краю. Так, зокрема, з початку року в них взяли участь понад 1000 безробітних.

Загалом упродовж січня – липня цього року безробітними області виконано обсяг робіт на суму 10709,55 тис. гривень. За результатами участі у громадських роботах 983 безробітних (18,7%) були працевлаштовані на постійні робочі місця.

Про це повідомляє прес-служба ОДА.

peredplata