На Кобилянській відбувся сучасний музично-танцювальний перфоменс

Перфоменс під відкритим небом із живою музикою та сучасними танцями відбувся учора, 22 серпня, на вул. О. Кобилянської. У ньому взяли участь молоді, але вже досвідчені музиканти, «The Groove Company». Учасники колективу є адептами різних напрямків – від джазу і фанку до блюзу і рок-н-ролу. Близько 200 перехожих зупинилися біля імпровізованої сцени, щоби послухати музику і подивитися запальні танці від танцювальних студій “Аміра” та “Underfloor”. Також це вуличне свято доповнила команда ведучих урочистих подій “S&S”.

Публіка не розходилася протягом двох годин. Мешканці сусідніх будинків повідчиняли вікна та балконні двері і підтримували молодь оплесками.
«Наш концерт не був комерційним, – розповідає ініціатор акції, саксофоніст «The Groove Company» Максим Боросюк. – Це радше спроба відродити вуличні перфоменси, типові для європейських міст. Гадаємо, що такі вулиці, як Кобилянська, ідеально підходять для культурних подій різного штибу. Тут завжди багато відпочиваючих чернівчан і туристів, які полюбляють вечірні променади. А виступи музикантів додають вулиці особливого шарму.»

Про це повідомляє сектор інформації та зв\”язків з громадськістю Чернівецької міської ради.