Білборди мають мати належний естетичний вигляд

Білборди мають мати належний естетичний виглядСаме така мета доручення першого заступника голови облдержадміністрації Георгія Галиця про створення комісії з перевірки належного естетичного вигляду рекламних конструкцій типу “білборд” на території області, згідно з яким впродовж серпня мають бути оглянуті носії зовнішньої реклами в усіх районах краю.

Саме така мета доручення першого заступника голови облдержадміністрації Георгія Галиця про створення комісії з перевірки належного естетичного вигляду рекламних конструкцій типу “білборд” на території області, згідно з яким впродовж серпня мають бути оглянуті носії зовнішньої реклами в усіх районах краю. Очолює комісію начальник управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури обласної державної адміністрації Роман Пивнюк, і в неї входять представники УДАІ УМВС області, Служби автомобільних доріг, територіального відділення Антимонопольного комітету, заступники голів райдержадміністрацій та керівники місцевих органів з питань містобудування та архітектури.

Затверджено відповідний графік роботи комісії, яка безпосередньо на місцях вивчає стан білбордів, звертаючи увагу, передусім, на законність встановлення рекламних конструкцій і їх відповідність встановленим нормам, а також їх зовнішній вигляд (пошкодженість постерів, неактуальність сюжетів, непривабливий естетичний стан тощо), при цьому, комісія не аналізує і не втручається у зміст розміщених на носіях зовнішньої реклами сюжетів. Результати роботи комісії будуть узагальнені, і на їх основі прийняті рекомендації щодо впорядкування носіїв зовнішньої реклами і поліпшення їх естетичного вигляду на території Буковини. Сьогодні комісія працює в Герцаївському районі.
Прес-служба ОДА

peredplata