Ремонт дачі Януковича дорожчий від державного фінансування боротьби з діабетом

Ремонт дачі Януковича дорожчий від державного фінансування боротьби з діабетомНа ремонт прикарпатської резиденції Януковича виділять 21 мільйон гривень. На діабетиків у бюджеті 2011 передбачено 20 мільйонів гривень, повідомляє ТСН.
Конкурсний комітет ДО \”Резиденція \”Синьогора\” Державного управління справами 3 червня ухвалив рішення про проведення ремонтних робіт на суму 21,03 млн грн. Для порівняння, у бюджеті на 2011 рік на лікування українців, хворих на цукровий діабет передбачено 20,7 мільйонів гривень.

Згідно з повідомленням, на зазначені кошти буде завершено капітальний ремонт інженерних мереж та ремонтно-відновлювальні роботи об\’єктів резиденції.

Джерелом фінансування закупівлі вказано \”спеціальний фонд державного бюджету України (благодійна допомога)\”.

Закупівлю проведено за процедурою \”у одного учасника\” у підприємства \”Гарант\” Львівської обласної організації Українського товариства глухих, яке у грудні 2010 року отримало підряд на ремонт інженерних мереж \”Синьогори\” на 33 млн грн.

Згідно з обґрунтуванням закупівлі, потреба у додаткових роботах виникла \”у зв\’язку зі складними гідрогеологічними умовами місцевості та обставинами, які не могли бути передбачені при складанні акта обстеження об\’єктів державної організації \”Резиденція \”Синьогора\” та дефектних актів на виконання робіт до початку їх виконання\”.

Нагадаємо, у травні повідомлялось, що Державне управління справами при президенті України влітку 2011 року почне масштабні роботи з будівництва різноманітних об\’єктів у резиденціях президента України.

Як відомо, ремонт у грудні минулого року вартістю 33 млн грн робили внаслідок надзвичайних ситуацій, які виникли в 2008-2010 роках.

А тим часом, хворі на діабет українці продовжують вживати неякісний інсулін. Од цього вони сліпнуть. А оті – жирують. Ганьба!

peredplata